AgroExpo 2017

З 20 по 23 вересня в Кропивницькому з успіхом пройшла ювілейна, п’ята AgroExpo 2017 – наймасштабніша агропромислова виставка країни. Цього року експозиція зайняла площу більш, ніж 10 га і прийняла більше 27 тисяч відвідувачів з усього світу. За підтримки організаторів Агроекспо – Міністерства аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислової палати, Національної академії аграрних наук України та інших організацій – можливість представити свої досягнення отримали понад 500 компаній, що працюють в сфері сільського господарства. Поряд з українськими виробниками презентували свою техніку також учасники з Німеччини, Польщі, Італії та інших країн. Завдяки спеціально обладнаним павільйонам і демонстраційному полігону, всі бажаючі могли спостерігати за виставковою технікою в процесі роботі, а три оновлених конференц-зали вмістили слухачів профільних семінарів і учасників круглих столів.

Як і в минулі роки, відвідувачі AgroExpo 2017 мали можливість укласти контракти щодо поставки сільськогосподарського обладнання та супутньої продукції безпосередньо під час виставки. Наприклад, значний інтерес викликав павільйон секції тваринництва і птахівництва – займаючи набагато більшу площу, ніж раніше, він зацікавив безліч покупців як з приватного сектора, так і з великих фермерських господарств. Виставку Агроекспо традиційно вважають заходом, що зацікавить різноманітних відвідувачів. В цьому році, поряд з улюбленою всіма експозицією «Автоленд», гості виставки змогли подивитися конкурсний показ племінної худоби, а також «Богатирські ігри», в яких найсильніші українці змагалися в переміщенні сільськогосподарської техніки.

Похожие публикации

З 26 по 29 вересня в Кропивницькому буде проходити AgroExpo 2018 – наймасштабніша агропромислова виставка країни. Цього року також буде представлена експозиція ТМ Origin. Більш ретельну інформацію щодо виставки можна отримати...