Про компанію

Компанія «Origin»

Компанія «Оріджін Агро» має десятирічний досвід офіційного дилерства вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки. З самого початку ми обрали курс на удосконалення техніки, яку на той момент могли запропонувати провідні виробники країни. Визначивши за роки роботи найбільш вразливі місця машин і агрегатів, що обслуговуються, в 2016 році ми відкрили власне виробництво і зареєстрували торгову марку ORIGIN. Перша серія продукції, в яку увійшли культиватори, сівалки і борони, отримала суто позитивні відгуки. В даний час компанія активно працює над розширенням модельного ряду продукції, що випускається.

Переваги нашої техніки

1
Формула успіху
Ми змогли знайти той самий золотий перетин в співвідношенні якості нашої продукції і її ціни, що дозволило компанії «Оріджін Агро» зайняти лідируючі позиції на українському ринку. Наша техніка доступна, проста в обслуговуванні і надійна. Багаторічний досвід компанії у великовузловому складаннї дозволяє визначити і усунути проблемні вузли агрегатів і замінити їх вдосконаленими варіантами, спрощеними і менш уразливим до механічного впливу. При цьому ми отримали можливість використовувати високоякісні комплектуючі та працювати на сучасному обладнанні.
2
Якість в деталях
Мета «Оріджін Агро» - надати своєму покупцеві техніку, яка буде працювати так, як треба, і приносити реальний дохід. Ми твердо переконані в тому, що експлуатаційні характеристики сільськогосподарських агрегатів безпосередньо залежать як від якості окремих комплектуючих і вузлів, так і від доцільності використання їх в продукції, що випускається. Кожна модель, яку ми розробляємо і випускаємо, унікальна і має найвищий коефіцієнт корисної дії серед аналогів. Шляхом підвищення початкової якості агрегату, ми знижуємо ваші витрати на його подальше обслуговування. Техніка торгової марки ORIGIN здатна на максимальну продуктивність і окупається в найкоротші терміни.
3
Інноваційні технології
Конструктора та інженери компанії «Оріджін Агро» постійно працюють над вдосконаленням техніки. В умовах конкурентної боротьби, коли виникнення і впровадження нових технологій займає лічені місяці, недостатньо бути просто відмінним виробником. Ми використовуємо у виробництві виключно високоякісну сировину і комплектуючі. Ми здійснюємо високотехнологічне складання і професійне сервісне обслуговування. Але перш за все ми модернізуємо нашу техніку, кожного сезону впроваджуючи як власні унікальні розробки, так і досягнення світового сільськогосподарського машинобудування. «Оріджін Агро» випускає власні інноваційні технології у серійне виробництво.

Залишились питання?

Напишіть нам, і ми з радістю відповімо на ваші питання